Zo'n zin in de zomer!

Op deze pagina weer de complete zomervakantieprogramma's 2019 van diverse Zo-BSO's in de regio Haaglanden en West-Brabant/Tholen. Onze programma's zitten vol actie, creativiteit, lekker en gezond eten en vooral veel plezier. Wij wensen iedereen een super leuke en zonnige zomervakantie toe.

Als u op de vestiging klikt gaat u direct naar het programmaboekje. Wilt u direct aanmelden klik dan op de link van het e-mailadres. 

De teams op alle BSO-vestigingen wensen u alvast een heerlijke zomervakantie toe! 

 

Regio Brabant/Tholen

Zo aan de Zoekweg - Tholen. Aanmelden via zoekweg@zokinderopvang.nl

Zo in de Boomhut en Zo op de Groen van Prinsterer - Dinteloord. Aanmelden via boomhut@zokinderopvang.nl

Zo op het Podium en Zo op Gummarus - Steenbergen. Aanmelden via podium@zokinderopvang.nl

Zo aan de Dortmundstraat. Aanmelden via dortmundstraat@zokinderopvang.nl

Regio Haaglanden

Het is vakantie en dit jaar maken we met z’n allen ‘Een reis rond de wereld’; de kinderen leren werelddelen en landen kennen. Zo doen we een high tea in Engeland, bekijken we de oceanen, zien we welke dieren er in Azië leven en gaan we op Summercamp, net als in Amerika. De 7 plussers mogen zelfs blijven slapen! 

Dit jaar organiseren we elke week één dag waarop alle BSO’s met elkaar een groots evenement beleven! Zo leert uw zoon of dochter nieuwe vrienden en vriendinnen kennen uit andere delen van Den Haag en Rijswijk! Hier vindt u de gezamenlijke activiteiten van alle BSO's in Den Haag. U kunt uw zoon/dochter aanmelden via de vestiging bij u in de buurt.

Zo aan het Oosteinde - Den Haag. Aanmelden via oosteinde@zokinderopvang.nl

Zo aan de Van der Wyckstraat - DenHaag. Aanmelden via vanderwyckstraat@zokinderopvang.nl

Zo aan de Van Vredenburchweg - Rijswijk. Aanmelden via vanvredenburchweg@zokinderopvang.nl

Outdoor BSO Zo bij de Jaguars - Rijswijk. Aanmelden via jaguars@zokinderopvang.nl

Zo aan de 2e Sweelinckstraat - Den Haag.  Aanmelden via 2eSweelinck@zokinderopvang.nl

Outdoor BSO Zo in de Duinpan - Den Haag. Aanmelden via duinpan@zokinderopvang.nl

Zo aan de Jan van Nassaustraat - Den Haag. Aanmelden via janvannassau@zokinderopvang.nl

Zo aan de Van Nijenrodestraat - Den Haag. Aanmelden via vannijenrode@zokinderopvang.nl

zomervakantie