Zo op 't Stavertje

- Peuteropvang
- Dagopvang
- Voorschoolse opvang
- Naschoolse opvang
Peuteropvang, dagopvang en BSO bij Zo op ’t Stavertje. Elke maandag dinsdag en donderdag vangen wij kinderen op in een combinatie groep voor kinderen in de leeftijd van 2 – 12 jaar.
We spelen veel buiten, zingen samen en lezen, doen spelletjes en zijn graag creatief bezig. En we besteden veel aandacht aan taalstimulering, bijvoorbeeld door samen boekjes te lezen. Zo leren de kinderen elke keer weer iets bij, met en van elkaar. Spelenderwijs vergroten de kinderen hun ervaringswereld. Daarnaast bieden we het VVE-programma Pyramide aan om op een speelse wijze de taalontwikkeling te stimuleren.
Iedere groep bestaat uit maximaal zestien kinderen met twee vaste pedagogisch medewerkers. We zorgen ervoor dat de groepen iedere week dezelfde samenstelling hebben. Zo ziet jouw kind altijd vertrouwde gezichten en voelt het zich snel veilig op de opvang.
De kwaliteit van onze service is belangrijk voor ons. Daarom meten wij regelmatig de klanttevredenheid met de VerbeterMeter. Op basis van de resultaten van deze metingen voeren wij geregeld verbeteringen door.
Zie hieronder het cijfer van Zo op ’t Stavertje.

Tarieven vanaf 1 januari 2026:
Uurtarief dagopvang 52 weken: €12,37
Uurtarief dagopvang 40 weken: €14,23
Uurtarief peuteropvang: €11,23
Zo op ’t Stavertje is alle 40 schoolweken geopend en in 6 vakantieweken. Informeer bij de locatiemanager welke vakantieweken dit zijn.
De overige vakantieweken is opvang mogelijk bij Zo op Brede School Tholen. Uiteraard is het ook mogelijk om enkel in de 40 schoolweken opvang af te nemen.
Wil je graag meer weten over de peuteropvang in Tholen? Meer informatie vind je hier: Praktische informatie peuteropvang Tholen
LRK: 133895476
| Maandag | 08:15 - 14:15 |
|---|---|
| Dinsdag | 08:15 - 14:15 |
| Woensdag | Gesloten |
| Donderdag | 08:15 - 14:15 |
| Vrijdag | Gesloten |
| Maandag | 07:00 - 18:00 |
|---|---|
| Dinsdag | 07:00 - 18:00 |
| Woensdag | Gesloten |
| Donderdag | 07:00 - 18:00 |
| Vrijdag | Gesloten |
De BSO is onderdeel van de combinatiegroep 2-12 jaar. Het is een fijne, huiselijke plek om even bij te komen van de schooldag. De BSO ligt in een groene omgeving met een grote speeltuin voor de deur. Elke dag worden er activiteiten aangeboden waar de kinderen aan mee kunnen doen, zowel binnen als buiten.
Als de kinderen klaar zijn op school starten we met wat eten en drinken en nemen even de dag door, daarna bespreken we het programma. Na het eten gaan we lekker naar buiten, dat kan zijn op de speelplaats, de speeltuin of in het dorp. Nadat we lekker bewogen hebben gaan we naar binnen voor een activiteit, dat kan koken, knutselen of spelletjes doen zijn.
Aan het eind van de middag is er altijd een stukje rauwkost te eten waarna de kinderen verder kunnen met hun spel tot ze opgehaald worden.
Tarieven vanaf 1 januari 2026:
Uurtarief BSO 46 weken: €11,31
Uurtarief BSO 40 weken: €13,01
We halen kinderen op van de Rehobothschool en De Schalm.
Zo op ’t Stavertje is alle 40 schoolweken geopend en in 6 vakantieweken. Informeer bij de locatiemanager welke vakantieweken dit zijn.
De overige vakantieweken is opvang mogelijk bij Zo op Brede School Tholen. Uiteraard is het ook mogelijk om enkel in de 40 schoolweken opvang af te nemen.
LRK: 282448627
| Maandag | 07.00 - 08.30 | 15.00 - 18.00 |
|---|---|
| Dinsdag | 07.00 - 08.30 | 15.00 - 18.00 |
| Woensdag | Gesloten |
| Donderdag | 07.00 - 08.30 | 15.00 - 18.00 |
| Vrijdag | Gesloten |
| Telefoon | 0166 745 039 |
|---|---|
| Mobiel | 06 21 34 23 30 |
| lkoningswoud@zokinderopvang.nl | |
| Social | Facebook Instagram |
4696 CK Stavenisse


